MENU

NAMA

:

MOHD NORMAN BIN HAJI NOH

JAWATAN RASMI

:

YANG DIPERTUA

MAJLIS DAERAH MERSING

GRED JAWATAN

:

HAKIKI N48

TARIKH MULA PERKHIDMATAN

:

 16/04/1998

TARIKH LAHIR

:

24/04/1975

 

JAWATAN TERDAHULU DAN TEMPAT BERTUGAS

JAWATAN

TEMPAT BERTUGAS

TEMPOH PERKHIDMATAN

YANG DIPERTUA

MAJLIS DAERAH MERSING

02/01/2022 hingga kini

KETUA PENOLONG PEGAWAI DAERAH

PEJABAT DAERAH MERSING

01/07/2018 hingga 01/01/2021

SETIAUSAHA

MAJIS DAERAH MERSING

01/09/2015 hingga 30/06/2018

PENOLONG PEGAWAI DAERAH

PEJABAT DAERAH MERSING

16/07/2010 hingga 31/08/2015

PENOLONG PEGAWAI DAERAH

PEJABAT DAERAH KOTA TINGGI

16/09/2009 hingga 15/07/2010

PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) PEJABAT DAERAH MERSING       16/04/1998 hingga 15/09/2009